ГО «Маріупольська Спілка Молоді»

Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» вже більше 23 років розробляє і втілює дієві програми впровадження змін. Основні напрямки діяльності організації є: активізація мешканців громад, розширення участі людей в ухваленні суспільно важливих рішень; розвиток активної життєвої позиції та творчого потенціалу, професійна орієнтація; впровадження програм з працевлаштування, відкриття власної справи, підвищення економічної спроможності населення.

11:37 15.08.2023

День молоді - щорічне свято

День молоді - щорічне свято, яке символізує майбутнє нашої країни та надії нашої нації. Війна залишила і залишає відбиток на кожному і кожній. Та попри найскладніші часи, ми усі знаходимо привід для посмішки. Ми проживаємо моменти, розділяємо їх з друзями і рідними, цінуємо ще більше кожну мить. І пам’ятаємо — молодь України не зламати!

14:48 14.08.2023