Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя!

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їх захисту. У цей день закладами Центру культурних послуг Височанської сільської ради проведено різноманітні розважальні та ігрові заходи, присвячені дітям.

08:53 02.06.2023

об’єкт державної власності, що пропонується Фондом державного майна України до приватизації

З метою пошуку потенційних покупців державного майна  серед підпорядкованих організацій і підприємств, а також суб’єктів підприємницької діяльності підвідомчих територій. У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру,43, тел. (0462) 676225, ел.адреса: Chernigiv@spfu.gov.ua.

12:18 01.06.2023