Дата: від до Скинути

Твій гід з безбар’єрного спілкування: як користуватися «Довідником безбар’єрності» Без штучних бар’єрів та виключень – саме таким має бути спілкування між усіма громадянами та державними інституціями. Детальніше про етику комунікації можна ознайомитися у «Довіднику безбар’єрності» за посиланням – https://bf.in.ua.   Цей гід створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, українськими та міжнародними експертами.   Довідник складається з чотирьох розділів:

11:22 21.09.2023

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері надання послуг (у тому числі суб’єктів господарювання, які надають послуги таксі)

09:48 19.09.2023

«Мрії створити бізнес»

ДПС використовує виключно ризикоорієнтовний підхід до планування контрольно-перевірочної роботи

12:24 15.09.2023