ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Просяник Віктор Михайлович

Молодший сержант Просяник Віктор Михайлович народився 12 січня 1975 року в селі Велика Доч.  Закінчив  Височанську загальноосвітню школу. Проходив строкову службу в армії. До повномасштабного вторгнення проживав у місті Фастів Київської області, працював на підприємстві в Києві.  На початку повномасштабної війни був призваний до лав Збройних сил України. Проходив службу в складі 30-ї окремої механізованої бригади. Разом з побратимами давав гідну відсіч загарбнику, до останнього борючись за свободу та незалежність Батьківщини. Загинув 13 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курдюмівка на Донеччині в результаті артилерійського обстрілу. Похований 18 жовтня 2022 року у селі Велика Доч.

08:21 22.02.2023

Мачача Вадим Олександрович

Мачача Вадим Олександрович Народився 4 квітня 1996 року у селі Галайбине Борзнянського району. У 2011 році закінчив Галайбинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, того ж року вступив до Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму. Після закінчення навчання у 2015 році став студентом Сумського  національного аграрного університету, який закінчив у 2017 році, отримавши ступінь вищої освіти бакалавр по спеціальності агрономія. Паралельно з дистанційним навчанням почав працювати в Києві озеленювачем та садівником. В кінці 2021 року отримав посаду керівника у магазині садових товарів. Разом з братом-близнюком, з перших днів повномасштабного вторгнення рашистів в Україну, пішов добровольцем на захист Батьківщини. Проходили службу в 58-ій окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського. Захищаючи східні рубежі держави, під селищем Покровське Донецької області, 10 червня Вадим був тяжко поранений. На жаль, попри всі зусилля медиків, його так і не вдалося врятувати… Помер 12 червня 2022 року. Поховали Героя-захисника в рідному селі Галайбине.

12:07 03.02.2023

Мишко Микола Іванович

Мишко Микола Іванович Народився 02 травня 1979 року у селі Високе Борзнянського району. У 1994 році закінчив Височанську загальноосвітню школу і в тому ж році був прийнятий на роботу в тракторну бригаду КСП «Височанське». Призваний до Збройних Сил України весною 2014 році. Солдат,  водій автомобільного взводу підвозу боєприпасів роти матеріального забезпечення військової частини А-1815. Присвоєно звання старший солдат. 24 лютого 2022 року був мобілізований  до Збройних Сил України. Загинув 25 лютого 2022 року в районі на в’їзді в місто Чернігів зі сторони Гомельської траси. Похований 10 березня 2022 року у селі Високе.

13:05 02.02.2023