Новини

З великим зацікавленням та хвилюванням школярі слухали розповіді українських воїнів.

З метою національно-патріотичного виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до Батьківщини та гордості за її захисників, 6 грудня на базі Височанської ЗОШ I-III ст. відбулася зустріч учнів старших класів ЗЗСО Височанської сільської ради з учасниками бойових дій в зоні АТО.       Учні та вчителі радо вітали земляків: Володимира Русака, Володимира Чирву та Анатолія Красноголового, обговорили суспільно-політичну ситуацію у державі та висловили свої думки щодо подій на Сході України.

14:19 06.12.2019

"Мово українська, мово солов'їна"

У ході тижня української писемності та мови в Височанській ЗОШ І-ІІІ ступенів учителями-словесниками була проведена інтелектуальна гра для учнів 8-11 класів " Мово українська, мово солов'їна". Діти взяли участь у цікавих конкурсах та поглибили знання з різних розділів мовознавства.

14:06 08.11.2019