Спартакіада школярів

07.10.2021 року в рамках Спартакіади школярів на базі Головеньківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулись змагання з міні-футболу серед здобувачів освіти закладів освіти Височанської сільської ради.  5 команд боролись за нагороди. Кубок переможця дістався учням Носелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце виборола команда Височанської ЗОШ І-ІІІ ст., а 3 місце дісталось команді Галайбинської ЗОШ І-ІІ ст.

15:31 12.10.2021

Повідомляємо

Повідомляємо, що відповідно до статті 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Статуту  Височанської об’єднаної територіальної громади Борзнянського району Чернігівської області, розпорядження сільського голови Височанської сільської ради № 121-1 від 21 липня 2021 року, з 30 липня по 05 серпня 2021 року були проведені громадські слухання з обговорення проєкту рішення Височанської сільської ради «Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменувань закладів освіти Височанської сільської ради» :

12:19 11.08.2021

26 лютого 2021 року в актовому залі Височанської сільської ради під головуванням  начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Харченко Н.О. відбулось чергове засідання ради з питань освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту Височанської сільської ради. У порядку денному  стояли питання організації дистанційного навчання у закладах освіти під час карантину, створення безпечного середовища та профілактика правопорушень і запобігання проявам насилля, булінгу (цькування) в закладах освіти, підводились підсумки підвищення кваліфікації педагогічних працівників за новим Порядком підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників та підсумки розгляду звернень громадян у 2020 році. Також були розглянуті питання функціонування сайтів закладів освіти, зокрема, розміщення інформації на сайтах згідно ст.30 Закону України «Про освіту». У засіданні взяли участь голова Височанської сільської ради Василенко О.О. та його заступник Козішкурт А.М.

16:19 26.02.2021

Бажаємо нашим командам лише перемог!

20 та 21 лютого 2021 р. у м. Борзні були зіграні ігри у групі «А» і групі "Б" другої ліги відкритого чемпіонату Борзнянської ОТГ з футзалу.  Команди «Колос» (с. Високе) та «Зірка» (с.Носелівка) ввійшли в четвірку команд, які боротимуться за медалі. Заключні змагання відбудуться 7 березня. Бажаємо нашим командам лише перемог!

10:17 22.02.2021

протидія торгівлі людьми

Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми. Сучасне рабство – серйозне порушення прав людини. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян.

16:37 10.02.2021