Інтерв’ю генерального директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю оприлюднює інтерв’ю генерального директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталія МУЗИЧЕНКА щодо протезування та реабілітації учасників бойових дій та постраждалих громадян в Україні за посиланням: https://www.ispf.gov.ua/news/intervyu-generalnogo-direktora-fondu230219

10:24 28.02.2023

День єднання

16 лютого разом з усією Україною Височанська  територіальна громада долучилась до заходів з нагоди  Дня єднання. У  патріотичному флешмобі взяли учать усі старостинські округи, щоб показати, що українці сьогодні, як ніколи, єдині,  що саме у єдності – наша сила та міць.   Попри все  ми будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Пам'ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну, і робімо все для наближення Перемоги.

15:44 16.02.2023

День вшанування учасників бойових дій

15 лютого  Височанська громада разом з усією Україною вперше за багато років  відзначала День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у час жорстокої повномасштабної війни.

14:56 16.02.2023