Будьте уважні і обережні!

Дата: 14.12.2021 15:03

Будьте уважні і обережні!

Від жителя одного з населених пунктів Ніжинського району надійшла інформація про те, що  під виглядом працівників відділів Ніжинської районної державної адміністрації в його помешкання намагались проникнути зловмисники. І тільки завдяки юридичній обізнаності власника оселі, вдалося перешкодити вчиненню шахрайських дій.

Якщо до вашого житла бажають увійти незнайомі особи, які представляються працівниками державних структур чи установ, то зверніть увагу, що в складі таких людей, обов’язково має бути представник територіальної громади, на якій ви проживаєте.

В цьому ж населеному пункті невідома особа на автомобілі марки «Жигулі» по дорозі до школи неодноразово пропонувала малолітнім дітям підвезти їх до навчального закладу.

Нагадуємо, що завдання всіх батьків  та осіб, що їх замінюють – пояснити дітям, як поводитися з незнайомими людьми, щоб запобігти небезпечним ситуаціям:

• відпрацюйте разом з дитиною її поведінку при зустрічі з незнайомцями;

• поясніть дитині, що не треба заводити розмову з незнайомими людьми, які можуть пропонувати солодощі, гроші, спільну прогулянку чи підвезти додому, тощо;

• не одягайте на дитину дорогі прикраси – це зайвий раз може привернути до неї увагу злочинців;

• не дозволяйте йти по вулиці з телефоном в руках, а тим паче зосереджувати всю увагу на екрані.

Також, нагадуємо, якщо зникла дитина - не зволікайте часу та одразу телефонуйте за номером 102.

Будьте пильними та нехай у Ваших сім’ях усе буде гаразд!