Куди звертатися, якщо зіштовхнулися з домашнім насильством

Дата: 01.12.2021 16:02

Куди звертатися, якщо зіштовхнулися з домашнім насильством

?

Досить часто постраждалі від домашнього насильства не знають, до кого звернутись по допомогу і, замовчуючи цей інцидент, тільки погіршують ситуацію. Доєднуйтеся до кампанії «16 днів проти гендерно зумовленого насильства», поширюйте інформацію про контакти, які можуть знадобитися тим, хто потребує такої підтримки:?

?

• 102 (цілодобово) — Національна поліція України

Зіштовхнувшись з домашнім насильством, ви можете викликати екіпаж мобільної групи проти домашнього насильства. До складу групи входять працівники превенції – дільничі офіцери поліції, працівники ювенальної превенції та слідство карного розшуку. ?

?• 1547 (цілодобово) — Урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства ?

?• 116 123 або 0 800 500 335 (цілодобово) — Ла Страда-Україна — Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації ?

?• 116-111 або 0 800 500 225 (щодня з 9:00 до 21:00) — Ла Страда-Україна — Національна гаряча лінія для дітей та молоді?

?• 0 800 213 103 (цілодобово) — Центр безоплатної правової допомоги ?

?• @police_helpbot — чат-бот у Telegram від МВС ?

?• WhiteRibbonUA — мобільний застосунок для постраждалих від домашнього насилля. Він виглядає як календар менструального циклу жінки, проте за прихованим меню — прямий зв’язок із поліцією. ?

Завантажити додаток можна з AppStore або Google Play.

Завантажуйте зображення та поширюйте серед свого оточення, адже про це потрібно говорити. ?

Пам'ятайте, що є організації та спеціалісти, які готові допомогти, коли вашому здоров’ю та життю загрожує небезпека.

Спільними зусиллями та небайдужістю ми можемо запобігти домашньому насильству!