Чернігівська обласна служба зайнятості презентує роботодавця - ТОВ «Лира – Конд»

Дата: 29.11.2021 15:39

Презентуємо роботодавця - ТОВ «ЛираКонд»

Борзнянська фабрика печива працює на ринку понад 80 років. Сьогодні підприємство забезпечує роботою 137 людей. Серед них - бухгалтери, кондитери, слюсарі-ремонтники тощо. Наразі тут потрібен вантажник.

Підприємство виготовляє великий асортимент продукції: печиво різноманітних видів, сухарі, кекси, мафіни, крекери, круасани, торти та інші солодощі. Нині воно випускає понад 370 найменувань кондитерських виробів, а колектив технологів продовжує працювати над розробкою нових видів «солодкої продукції» під фірмовими найменуваннями. Саме завдяки цьому борзнянська фабрика печива добре відома по всій Україні.

Загалом з початку року Борзнянською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості було укомплектовано 31 вакансію ТОВ «Лира - Конд» із 34 заявлених. Серед працевлаштованих кондитери, підсобні робітники, охоронники, демонстратори товарів тощо.

Отож, якщо вас зацікавила вакансія «вантажника», звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласного центру зайнятості.