Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 25.11.2021 18:28

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Сьогодні. 25 листопада стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З метою привернення уваги громадськості до проблеми насильства в сім'ї, в рамках акції «16 днів проти насильства» у Височанській територіальній громаді буде проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів за участі відділу освіти, культури, молоді та спорту, служби у справах дітей,  центру надання соціальних послуг, закладів освіти та культури.

Початком акції став флеш-моб «STOP насильство» та  виставка у Публічній бібліотеці. Проведено розповсюдження просвітницьких матеріалів серед жителів громади.

Акція триватиме до 10 грудня.