В Україні запрацював SafeUP — застосунок

Дата: 17.11.2021 14:47

Фото без опису

В Україні запрацював SafeUP — застосунок, де жінки підтримують і допомагають одна одній у разі потенційної чи реальної небезпеки.

Це може трапитися будь-де: на вулиці, у таксі чи метро. І добре, аби в дівчат окрім газових балончиків чи зв'язки ключів була ще й онлайн-підтримка.

Просити про допомогу чи надавати її можуть виключно жінки. Щоб користуватися застосунком, потрібно бути повнолітньою.

У застосунку є три функції.

???? «Розмова дорогою» — відеозв’язок з іншою жінкою до тих пір, доки перша не дійде додому.

???? «Термінова допомога» — сигнал SOS, який надсилається трьом користувачкам у радіусі 500 м. Вони можуть як зателефонувати дівчині й побути на зв’язку, так і викликати поліцію.

???? «Повідомити про місце перебування» — поділитися з іншими локацією, якщо жінка не почувається у безпеці.

Застосунок: безкоштовний.

Інтерфейс: англійською.

Ефективність: висока.

Так, в Ізраїлі команда застосунку опрацьовує близько 100 запитів щомісяця. Після кожного вона зв’язується з тими, хто просив чи надавав допомогу, аби впевнитися, що історія завершилася добре.

Поділіться цим постом із подругами, аби їхнє життя стало трохи безпечнішим