Дата: 01.11.2021 09:38

???? Уляна Стефак, директорка Львівського місцевого центру з надання БВПД розповідає про можливості правового захисту постраждалих від домашнього насильства

У цьому відео: ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО

- Хто може звернутись до центрів безоплатної правової допомоги?

- Як реалізувати право на безоплатну правову допомогу?

- Як підтвердити статус постраждалої від домашнього насильства?

- Чому важливо не боятись?

та багато іншого.

???? Ведуча - Ірина Поліщак, адвокатка, членкиня ЮрФем

_________

????Вже кілька років різні спільноти юристок/тів, правозахисників/ниць, представниць/ків різних професійних середовищ працюють над посиленням видимості проблеми домашнього насильства, покращення алгоритмів та захисту постраждалих.

Десятки інформаційних кампаній заохочують постраждалих звертатись за допомогою.

Але що далі? Чи отримують допомогу ті, хто звертаються? Чи будуть звертатись інші, якщо ми фокусуємось лише на тих алгоритмах, які не працюють?

У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" будемо говорити про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці.

??Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Думки, відображені у відео, не обов'язково відображають позицію Фонду.

Інформаційні партнери:

Центр "Жіночі Перспективи"

Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка"

Правозахисна організація "Джерело надії"

Правозахисна організація "Вісь"