Чому виправдовувати насильство — ненормально?

Дата: 17.10.2021 14:16

Чому виправдовувати насильство — ненормально?

Хоч як би не хотілося знайти аргументи на захист кривдника, істина одна і непохитна — насильству немає виправдання.

Кривдники часто перекладають свою провину на обставини, виправдовуючись, що їх спровокували. Через такі переконання постраждалі не звертаються за допомогою, що погіршує ситуацію та може призвести до важких психологічних наслідків. Насильство однієї людини щодо іншої – це протиправні дії, які неможливо виправдати. Людину, яка вчиняє насильство, не треба жаліти або виправдовувати, адже будь-яку ситуацію можна вирішити мирно.

Детальну інформацію про те, як діяти й куди звертатися по допомогу, шукайте на сайті проєкту «‎Розірви коло» https://rozirvykolo.org/. Пам’ятайте, ви — не одні