Рятувальники нагадують правила безпечного обігріву помешкань у період температурних коливань

Дата: 22.09.2021 12:16

Кінець першого осіннього місяця "порадував" суттєвим похолоданням, а з 23 вересня Український гідрометцентр прогнозує в Україні, крім півдня, сходу та Закарпаття, ще й заморозки на поверхні ґрунту. З огляду на це, громадяни починають обігрівати помешкання. Саме тому увага рятувальників нині прикута до питань дотримання суспільством правил пожежної безпеки у побуті.

Так, з початку 2021 року у житловому секторы країни сталося 19 тисяч 189 пожеж, на яких загинуло 1 тисяча 100 людей. Для того, щоб вплинути на таку трагічну статистику, фахівці ДСНС нагадують громадянам про необхідність  дотримання правил безпеки при експлуатації пічного опалення, користування газовими приладами та електрообігрівачами, а також дбати про власну безпеку та бути відповідальними.

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

• не паліть у ліжку;

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;

• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

• не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

• уникайте перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

• використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!

Ніжинське районне упраравління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області