Чернігівський обласний молодіжний форум – 2021 «Youth NOW» («Молодь зараз»).

Дата: 15.09.2021 14:57

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000, тел./факс: (0462) 67-54-43, e-mail: dsms_post@cg.gov.ua, сайт: dsms.cg.gov.ua,
 код згідно з ЄДРПОУ 02934345

13.09.2021

01-40/

На №

від

Районні державні адміністрації

Виконавчі комітети

міських, селищних, сільських рад

Чернігівської області

Про проведення Чернігівського обласного молодіжного форуму - 2021 "Youth NOW"

Відповідно до обласної Програми «Молодь Чернігівщини» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 26.01.2021 № 24-2/VIII, згідно з п. 1.1 Календарного плану Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, за ініціативи Народного депутата України Олександра Сови з 18 по 19 вересня 2021 року у м. Чернігові проводитиметься Чернігівський обласний молодіжний форум – 2021 «Youth NOW» («Молодь зараз»).

Серед завдань Форуму об’єднати молодіжних лідерів Чернігівщини, попрацювати над актуальними проектами для молоді, взяти участь у дискусіях та майстер-класах для підвищення рівня сучасних навичок (soft skills), обговорити проблеми та інші актуальні питання сьогодення, обмінятися досвідом, здобути нові знайомства – що відповідає меті та завданням Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021—2025 роки.

До участі в Обласному молодіжному форумі запрошуються представники молодіжних громадських організацій, громадські активісти, молодіжні лідери, представники учнівського та студентського самоврядування, молодь з активною життєвою позицією.

Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://forms.gle/adVqLZKx2toZ8FGHA.

Проживання та харчування учасників буде забезпечено за рахунок організаторів заходу.

З огляду на актуальність зазначеного заходу просимо забезпечити інформування та сприяти участі в обласному молодіжному форумі активних молодих людей вашого регіону.

Директор Андрій ШЕМЕЦЬ

Анастасія Яланська (0462)77-44-48