Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

Дата: 18.05.2021 12:41

Піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

16 травня на відкритій території біля с. Велика Доч Височанської об`єднаної територіальної громади Ніжинського району було виявлено предмет, схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом встановили, що це мінометна міна калібром 50 мм часів Другої світової війни. Сапери ДСНС обстежили прилеглу територію, інших вибухонебезпечних предметів не виявили. Після проведення невідкладних робіт небезпечну знахідку у встановленому порядку о 14:00 17 травня було знищено.

Рятувальники ДСНС України застерігають! Для попередження нещасних випадків, не намагайтеся самостійно вилучити небезпечні предмети із землі, переносити їх в інше місце  чи розбирати. Про знахідку негайно повідомте Службу порятунку за номером телефону "101" або правоохоронців за номером телефону "102".

Ніжинське районе управління

ГУ ДСНС України у Чернігівській області