«Ви запитуєте – ми відповідаємо!»

Дата: 12.05.2021 16:44

«Ви запитуєте – ми відповідаємо

Продовжуючи нашу рубрику щодо роз'яснення питань, які надходять на  «гарячу лінію» Управління, під назвою: «Ви запитуєте – ми відповідаємо!», інформуємо, що протягом квітня 2021 року на  «гарячу лінію» УДМС України в Чернігівській області надійшло 518 зверненьквітні 2020 року – 237).

Ми проаналізували ваші звернення.

Ви часто запитуєте, які ж документи потрібні для оформлення закордонного паспорту дитині?

Отже :

-- паспортний документ одного із батьків;

-- свідоцтво про народження дитини (при досягненні14-річного вікуID- картка);

-- якщо дитина не досягла дванадцятирічного віку, може бути подано одну фотокартку розміром 10 на 15 см із зображенням 70-80 % обличчя.

Паспорт дитині видається на 4 роки.

При досягненні 16-річного віку - на 10.

Якщо один із батьків дитини є іноземним громадянином, то вам додатково ще знадобиться довідка про реєстрацію особи громадянином України, яка видається в підрозділах міграційної служби за місцем реєстрації дитини чи її законного

представника, за заявою.

При реєстрації в електронній черзі bit.ly/3kRk72F  обов’язково вказуйте ПІБ дитини, оскільки саме вона буде отримувати послугу.

Детальніше за посиланням bit.ly/2PQVMyF.

У разі виникнення будь-яких інших питань ви можете звернутися на  «гарячу лінію» УДМС України в Чернігівській області за номером                   (0462) 666-185.