ПОСТАНОВА N6

Дата: 06.09.2020 08:47

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ , СЕЛИЩНИХ , МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 жовтня 2020 р.

Височанська сільська територіальна виборча комісія

Ніжинського району Чернігівської області

ПОСТАНОВА

«06» вересня 2020 року

10 год. 00 хв.                                                                                                № 6

Про утворення багатомандатних виборчих  округів

Відповідно до пункту 1 частини першої  ст. 196, частини другої , третьої ст. 197, ст. 199, пункту 2частини другої статті 206, Виборчого кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року  № 204 ”Про Роз’яснення  щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів”, від 25 серпня 2020 року № 200 “Про Порядок  інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів” , керуючись статтями 36,37 Виборчого кодексу України, Височанська сільська територіальна виборча комісія Ніжинського району Чернігівської області постановляє:

1. Утворити багатомандатні виборчі округи та встановити кількість мандатів, що розподіляються на кожному окрузі, згідно з додатком.
  2. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних  матеріалів комісії.
  3. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії.
  4. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Височанської сільської територіальної виборчої комісії

Л. Коваль

МП

Секретар Височанської сільської                                              К. Кулакова