проведено профілактичні заходи (рейди) «Діти вулиці», «Вокзал»

Дата: 09.09.2020 16:08
Кількість переглядів: 383

04 вересня 2020 року службою у справах дітей Височанської сільської ради спільно з спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту Височанської ради та представниками старостинських округів проведено профілактичні заходи (рейди) «Діти вулиці», «Вокзал».

В ході проведення рейду були обстежені наступні села: Носелівка, В.Доч, Високе, Галайбине.

Крім того, здійснено  обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, що виховуються в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Під час обстежень увага зверталась на стан готовності дітей до навчального процесу.

З батьками була проведена відповідна профілактична робота та роз'яснено чинне законодавство України щодо виконання батьківських обов'язків.