Підтримка найбільш незахищених верств населення Височанської ОТГ

Дата: 08.04.2020 10:59

Сільський голова Височанської ОТГ Любов Норикова надала розпорядження про підтримку найбільш незахищених верств населення, які мешкають на території Височанської об’єднаної  територіальної громади в умовах карантину.

Продовольчі набори надали одиноким громадянам похилого віку старшим 80 років.

Голова Височанської сільської ради Любов Норикова спільно з директором Центру надання соціальних послуг Людмилою Ушкаленко особисто передали продовольчі набори людям. «До складу продуктових наборів входять крупи, макарони, сіль, цукор, олія, печиво, чай. За декілька днів все розвезли по домівкам. Наші підопічні радіють нашій підтримці та щиро дякують за турботу про них»- зазначила Любов Василівна.

Це чудовий приклад, коли бізнес і влада стають соціально відповідальними і допомагають тим, хто в нинішніх умовах найбільш потребує підтримки.