ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА надання соціальних послуг

Прийомні години: Пн.-Чт. 8:00 – 17:00; Пт. 8:00 – 16:00

Обідня перерва: 13:00-14:00

Назва та зміст послуги:

- догляд вдома - допомога в самообслуговуванні, у веденні домашнього господарства, в організації взаємодії з іншими організаціями, фахівцями та службами, навчання навичкам самообслуговування, допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними, психологічна підтримка, надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, допомога в оформленні документів.

Форма надання: Денна

Термін надання соціальної послуги: Постійно або тимчасово.

Соціальні групи: одинокі та одинокопроживаючі громадяни похилого віку, інваліди (які досягли 18-річного віку), хворі (з числа осіб працездатного віку на період встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці).

Гранична чисельність отримувачів:  6 – 10 осіб в сільській місцевості

Умови надання соціальної послуги: Безоплатно або на платних умовах, відповідно до укладеного договору.

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

1.   Заява особи або її законного представника.

2.   Копія паспорта (1,2,11), коду, пенсійного посвідчення.

3. Медичний висновок закладу охорони здоров’я про здатність до самообслуговування  та потребу в сторонньому догляді за місцем проживання.

4. Довідка про склад сім’ї.

5. Довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення для встановлення диференційованої плати за надання соціальних послуг.

6.Копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності).

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги», Постанова КМУ № 1417 від 29.12.2009 р. «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) зі змінами та доповненнями, Державний стандарт догляду вдома (Наказ № 760 від 13.11.2013р.), Положення про комунальний заклад  «Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради»

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

-  неповний комплект поданих документів;

-  наявність медичних протипоказань;

- відсутність потреби у соціальних послугах за результатами оцінювання потреб особи;

- відсутність послуги, яку потребує особа, в Переліку соціальних послуг комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Височанської сільської ради»

Підстави для припинення надання соціальної послуги:

• зміна місця проживання/перебування отримувача соціальних послуг;

• закінчення строку дії договору про надання соціальних послуг;

• порушення громадського порядку(сварки, бійки тощо);

• грубого, принизливого ставлення особи до соціального робітника;

• систематичного перебування в стані алкогольного, наркотичного сп’яніння;

• виявлення недостовірності поданої отримувачем соціальних послуг інформації/документів при зверненні;

• смерть отримувача соціальних послуг;

• припинення діяльності Центру;

• дострокове розірвання договору про надання соціальних послуг за ініціативи отримувача соціальних послуг.