Свято квітів у Носелівці

Дата: 10.09.2019 15:55
Кількість переглядів: 2095

Фото без опису

9 вересня в нашій школі традиційно відбувається виховний захід «Свято квітів», який присвячений річниці визволення нашого села від німецько-фашистських загарбників. Всі квіти села в цей день були приурочені воїнам-визволителям, які полягли на полях битв у роки війни. Діти із задоволенням готували ідейні букети та композиції, які присвятили: Батьківщині, своєму селу та шкільним будням.

Учні 11 класу, разом з  класним керівником Степанець Т. О., підготували цікавий матеріал про квіти, про лікарські властивості їх, про квітковий природній годинник та цікаві факти про рослини.

1-4 класи приготували такі букети: «Сонячна Україна», «Історія українського народу в квітах», «Одна єдина Україна» та композиції «Земля палала у вогні, а він ввірвався врятувати», «Важкі сходинки до миру», «Одна єдина Україна».

5 клас: «Вічна слава героям», «У моєї України простір вільний, небо – синє».

6клас: «Осінь», «Осінні барви».

7 клас: б. «Вічна пам'ять», «Слава визволителям».

8клас»:  б. «Палке серце українського солдата», «За сонце, за небо, за спів солов’я».

9 клас: б.  «Ми однокласники», «Український віночок».

10 клас: б. «Захисникам Вітчизни», «Кров загиблих патріотів», «Квітуча Україна».

11 клас: к. Воїнам визволителям», б. «По діброві вітер віє…».

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)