проведено перевірку стану виховної та профілактичної роботи

27 лютого 2020 року відповідно до плану роботи служби у справах дітей на 2020 рік, керуючись п.2.2.15 та п.3.8 даного Положення про службу у справах дітей Височанської сільської ради затвердженого рішенням Височанської сільської ради від 26.07.2018 року №7-8/VII начальником служби у справах дітей було проведено перевірку стану виховної та профілактичної роботи у Носелівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.  За результатами перевірки складено відповідні матеріали.

16:29 27.02.2020

В рамках благодійної акції "Миколай про тебе не забуде"

В рамках благодійної акції "Миколай про тебе не забуде" відвідали діток з інвалідністю, діток внутрішньо - переміщених осіб, діток, що опинилися в складних життєвих обставинах, діток учасників АТО та вручили їм подаруночки і солодощі. Окремо хочемо подякувати всім учасникам , які долучилися до благодійної акції .Своїми вчинками, подарунками говорите, що Ви поряд. І так стає приємно і тепло від того, що не працює банальний вислів "Кому потрібні чужі діти?". "Людина починається з добра і добром освячується.Честь.Милосердя. Доброта.В усі віки людство сповідувало саме ці принципи." Ще раз хочу Вам подякувати за ваше сердечне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей.

16:53 25.12.2019

акція «Миколай про тебе не забуде»

Завдяки учасникам які долучаються до акції «Миколай про тебе не забуде»  працює канцелярія св.Миколая, помічники готують подарунки дітям.

16:47 13.12.2019

Відбулася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Височанському ОТГ дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

15:59 10.12.2019