Чергові заходи щодо захисту прав дітей в умовах карантину

29 квітня 2020 року начальником служби у справах дітей Дорошенко Ю.В. спільно з спеціалістом відділу освіти, культури, молоді та спорту Макаренко Л.В. та дільничним офіцером поліції Миколаєнком О.М. було відвідано сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою запобігання загострення в умовах вимушеної самоізоляції, таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми. Також проведено  обстеженння   матерільно-побутових умов проживання сімей,  в які  повернулися  діти з інтернатних закладів.

16:10 29.04.2020

Великодні кошики дітям

Великодні кошики дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-сиротам та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах

10:03 21.04.2020

До уваги батьків!

В період карантину діти мають бути в родині і в безпеці! У даний період, коли заклади освіти закриті на карантин, послаблюється батьківський контроль та трапляються випадки залишення дітей без нагляду, що може коштувати дитині життя!

12:07 15.04.2020

обстежено умови проживання дітей

08 квітня 2020 року начальником служби у справах дітей Височанської ОТГ Дорошенко Ю.В. спільно з сільським головою Нориковою Л.В. та директором ЦНСП було обстежено умови проживання дітей, які виховуються в ДБСТ та сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

15:01 09.04.2020

Височанською ОТГ було проведено  інформаційно - роз’яснювальну кампанію

19.03.2020 року службою у справах дітей Височанської ОТГ було проведено  інформаційно - роз’яснювальну кампанію, яка  направлена на підвищення інформаційної обізнаності населення, зокрема сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та ДБСТ, щодо профілактики інфікування коронавірусом (COVID-19).

15:07 19.03.2020

КОРОНАВІРУС. ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ.