Проведено рейд-перевірку умов проживання дітей

25 серпня 2020 року начальником служби у справах дітей та фахівцем із соціальної роботи проведено рейд-перевірку умов проживання дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах на території с. Носелівка, про що складені відповідні акти обстеження умов проживання родин. Під час виїзду, окрім перевірки житлово-побутових умов сімей, була проведена бесіда щодо належного виховання та проживання дітей, а також вкотре наголошено на дотриманні правил поведінки в період поширення вірусу COVID-19  та необхідності дотримання карантинних заходів та обмежень з метою збереження здоров’я дітей.

09:20 26.08.2020

Робочий візит до Великодочинського старостинського округу

10.08.2020 року начальником служби у справах дітей Височанської сільської ради – Дорошенко Ю.В. та фахівцем із соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» - Боклаг Я.М. було проведено робочу зустріч у Великодочинському старостинському окрузі з в.о. старости Музиченком О.І.. Під час зустрічі провели бесіду про удосконалення  механізмів  соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, упередження   їх потрапляння до закладів інституційного догляду та виховання дітей.

09:40 11.08.2020

Зустріч із сім’ями, діти з яких перебували в інтернатних закладах

04 серпня 2020 року начальником служби у справах дітей Дорошенко Ю.В., начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Харченко Н.О. та фахівцем із соціальної роботи Боклаг Я.М. було проведено зустріч з сім’ями, діти з яких навчалися в інтернатних закладах.

16:45 05.08.2020

До Міжнародного дня захисту дітей.

Дитинство - найщасливіший час у житті кожної людини. Ми дорослі, завжди намагаємося, зробити все, щоб у пам`яті наших дітей, залишалися тільки найяскравіші спогади дитинства.

12:22 02.06.2020