Робочий візит до Головеньківського та Новомлинівського старостинських округів

04 жовтня 2021 року начальником служби у справах дітей спільно з дільничним офіцером поліції та фахівцем із соціальної роботи  здійснено робочий візит до Головеньківського та Новомлинівського старостинських округів. Було відвідано Головеньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів та проведено з учнями  профілактичну бесіду щодо недопущення  вчинення правопорушень. Також відвідані сім`ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та з батьками проведено бесіди щодо відповідального батьківства, не вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку.

10:55 05.10.2021

Проведено профілактичний рейд «Урок»

Щороку в вересні-жовтні на території Височанської ТГ службою у справах дітей із залученням працівників освіти, поліції, центру надання соціальних послуг проводиться профілактичний захід «Урок». Його мета – виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не приступили до навчання та вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, а також притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків.         28 вересня 2021 року під час рейду у навчальних закладах проводилися профілактичні бесіди з дітьми, які мають схильність до правопорушень.  Крім того, проводилися обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою перевірки готовності таких сімей до осінньо – зимового періоду.

15:43 30.09.2021

Онлайн-консультування для служб у справах дітей

27.08.2021 начальник служби у справах дітей Юлія Дорошенко взяла участь в онлайн-консультуванні, щодо практичного застосування у діяльності норм постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 року № 843 «Деякі питання соціального захисту дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування» проведене Службою у справах дітей обласної державної адміністрації.

16:42 27.08.2021

Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал»

29.07.2021 начальником служби у справах дітей спільно з фахівцем із соціальної роботи ЦНСП та дільничним офіцером поліції проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» «Вокзал» . В ході рейду було  здійснено перевірки сімей, де проживають діти, які опинились в складних життєвих обставинах, або мають загрозу потрапити в такі обставини.

10:41 30.07.2021

Взята участь у навчанні

15.07.2021року начальник служби у справах дітей Юлія Дорошенко взяла участь у навчанні на тему: «Про теоретичні та практичні аспекти захисту прав дитини та формування  системи інституційного догляду та виховання дітей» на базі Ніжинської РДА, проведене Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Службою у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації

16:39 16.07.2021