ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ

проведення всеукраїнського опитування

Міністерство соціальної політики України від 08.01.2024 проводить моніторинг основних показників рухової активності  різних вікових груп та соціальних верств населення. Проводить всеукраїнське опитування, розміщене за посиланням https://survey.sportforall.gov.ua   всі бажаючі можуть долучитися до опитування.

15:18 17.01.2024

Робота  колективу Центру надання соціальних послуг Височанської сільської ради Чернігівської області ( далі - Центр) була спрямована на виконання Державних стандартів, постанов Кабінету Міністрів України, наказів та доручень Міністерства соціальної політики України, Департаменту соціального захисту населення, розпоряджень голови обласної та районної державних адміністрацій, обласних та районних програм з питань соціального захисту населення. Одним з основних завдань Центру є вчасне виявлення, забезпечення та надання соціальних послуг громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують особливої уваги та допомоги на основі індивідуального та комплексного підходів до кожного підопічного. Для цього працівники Центру спільно з представниками сільської ради, закладів охорони здоров’я постійно організовують обстеження матеріально-побутових умов проживання пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, з метою вивчення їх потреб у соціально-побутовому обслуговуванні, проводять соціально-профілактичну роботу, спрямовану на запобігання або мінімізацію складних життєвих обставин в які можуть потрапити або потрапили особи/сім’ї.

14:34 02.02.2023